אין אישה שיכולה לעבור את חודשי הסתיו, החורף, האביב, ותכל'ס גם הקיץ... בלי עליונית שצמודה אליה. העליונית היא ללא ספק פריט הלבוש האולטימטיבי, היא נמצאת איתך תמיד – אבל בלי להעיק או להכביד, כשאת לא יודעת מה ללבוש אפשר לתכנן סביבה הופעה שלמה, היא מאפשרת לך גמישות בטווח הטמפרטורות הרחב שאנחנו נעות בו ביומיום, ואם היא מהסוג הטוב - אף פעם לא בא לך להוריד אותה. ליקטנו עבורך כמה סוגי עליוניות שאף ארון לא שלם בלעדיהן.

העליונית שמגדירה את ההופעה

כולנו מכירות את הימים האלה שאין לנו בהם השראה, אין לנו מושג מה ללבוש, ופשוט בא לנו לזרוק על עצמנו משהו נוח שיהיה במקרה גם סופר מחמיא ושיקי. לימים כאלו (אבל לא רקJ) הומצאה העליונית שמגדירה את ההופעה. כזו שצריך להוסיף לה רק ג'ינס, טופ בסיסי ומגף – ואת מסודרת.

עליונית ה"אלגנטית ברגע"

ליציאה בערב, לפגישה חשובה או לכל מקרה שאת רוצה להיראות מתוחכמת– עליונית ה"אלגנטית ברגע" שם לעזרתך. קווים לדמותה של העליונית: היא שיקית בקטע פריזאי נטול מאמץ, מחמיאה, נוחה, סקסית וגורמת לך להרגיש שהעולם בכף ידך. כן, מדובר ב"אחותה הגדולה" של "השמלה השחורה הקטנה" שפשוט חובה שתהיה לך אחת כזאת בכל מלתחה.

העליונית המפנקת שלא תרצי להוריד

"המפנקת" משתייכת לסוג העליוניות הנחשקות שמתלבשות בול על הגוף, יש להן מגע נעים ומלטף ויכולת פלאית לגרום לך להרגיש שאת מכורבלת ונינוחה –במשרד, בסידורים, או הכי טוב – בבית עם ספר שחיכית לקרוא וכוס תה מהביל. מכל העליוניות זו העליונית שתלווה אותך רוב הזמן ותגרום לכל יום אפור להיראות קצת יותר ורוד.

העליונית המושלמת ליום העבודה

בואו נודה בזה, למצוא את העליונית המושלמת ליום העבודה זו משימה לא פשוטה. אם היא קלילה מדי – יכול להיות לך איתה קר ומבאס, אם היא מסיבית מדי – את מסתכנת בחימום יתר, אבל להוריד אותה משמעו שיהיה לך קר! בקיצור, כמו כל דבר בחיים, מציאת האיזון היא דבר מאתגר. לכן כשאת כבר מוצאת עליונית בעובי המושלם, מבד מפנק, שגם משדרת מקצועיות, נשיות ועדכניות – את לוקחת אותה בשתי ידיים.