אני רשומה לאתר הכרויות. אל תעקמו את הפרצוף ואל תעמידו פנים – אם אתן מחפשות זוגיות, כמוני, אתן בוודאי רשומות בדיוק לאותו אתר. סוף סוף מצאתי בחור אחד שלא נראה כאילו יצא ממגזין של דיור מוגן או מאתר המבוקשים של המשטרה. הוא קורץ, את עונה, "לייק הדדי" – היית כבר קונה טבעת ופוגשת את אמא שלו אילו היית יכולה, אבל אולי קודם כדאי לצאת לדייט ראשון, ככה, בשביל הפורמליות. באותו הרגע מתחילה ההתלבטות: מה ללבוש?

 

איך באמצעות הלבוש שלי אני מסבירה לו שאני מתוחכמת, חכמה, לא קלילה מדי, לא נכנסת למיטה בדייט ראשון, רוצה שוקו חם עם סרט, אבל גם כיפית, כזו שכדאי להכיר לחברים – והכל בקומבינציה אחת?

 

הצעה ראשונה – הולכים על בטוח: סקיני וחולצה אובר סייז

 

אם אתם קובעים ללכת למקום פחות רשמי ומפואר, השילוב המנצח הזה הוא מושלם לדייט הראשון, במיוחד עם זה שהיית רוצה איתו גם דייט שני. חולצת אובר סייז יכולה לשדר קלילות וקוליות והסקיני מדגיש את הקימורים הטבעיים שלך. תוכלי לבחור בעקבים שיגביהו אותך ויתנו ללוק שלך טאץ' נשי, אבל אם את מרגישה יותר בנוח בנעליים שטוחות – גם כאן יש אפשרויות נשיות ועדינות.

 

הצעה שנייה – שמלה עדינה ונעליים עם עקב דקיק

 

שמלה עדינה, אם את אוהבת סגנון וינטאג' או פשוט שמלה שחורה אף פעם לא תהיה טעות. חשוב לבחור בשמלה שלא תשדר שאת מנסה לפתות אותו, אך כזו שתראה לו שיש למה לחכות בדייטים הבאים. אם תסתכלי מסביבך בדייט הראשון, תוכלי לזהות את כל אותן נשים אחרות שבחרו באותה אפשרות – בית הקפה יהיה מלא בנשים סולידיות עם שמלות שחורות, וכל שמלה תיראה שונה על כך אחת מהן.

 

הצעה שלישית – גופיה מבד עדין וג'ינס כחול ונעלי עקב

 

האופציה הבטוחה השלישית היא המראה הסולידי של "קפצתי רגע לבית קפה". אל תטעי ותבחרי בטי-שירט שתיתן תחושה של זלזול בדייט ובעצמך. כדאי בדייט הראשון לבחור בצבע אחיד או בשילוב של צבעים סולידיים. אוהבת ירוק זוהר? שמרי אותו לדייט השלישי או הרביעי (או לאחרי החתונה). המחשוף יכול להיות מרומז ולא גדול מדי, והג'ינס – חייב, אבל חייב להתאים לך בדיוק: לא להיות גדול ומרושל מדי, ולא צר מדי כך שתרגישי בו אי נוחות. כך, כשתלכי לשטוף ידיים או לשירותים, את יודעת בוודאות שהמבט שלו יעקוב אחריך עד שתיעלמי מאחורי הקיר.

 

שיהיה לך בהצלחה, וניפגש מול ארון הבגדים לפני הדייט השני.