משלוח חינם

סל קניות 0 סל קניות

אין לך פריטים בסל הקניות.

האאוטפיט המושלם לדייט הראשון

פורסם בתאריך 20/11/2016

אני רשומה לאתר הכרויות. אל תעקמו את הפרצוף ואל תעמידו פנים – אם אתן מחפשות זוגיות, כמוני, אתן בוודאי רשומות בדיוק לאותו אתר. סוף סוף מצאתי בחור אחד שלא נראה כאילו יצא ממגזין של דיור מוגן או מאתר המבוקשים של המשטרה. הוא קורץ, את עונה, "לייק הדדי" – היית כבר קונה טבעת ופוגשת את אמא שלו אילו היית יכולה, אבל אולי קודם כדאי לצאת לדייט ראשון, ככה, בשביל הפורמליות. באותו הרגע מתחילה ההתלבטות: מה ללבוש?

קראי עוד...

חורף 2017 – טרנדים ומגמות

פורסם בתאריך 16/11/2016

אם ביקרתן לאחרונה בקניון, אתן ודאי יודעות – החורף כבר כאן. יעידו על כך המעילים שמעטרים את חלונות הראווה והיעלמותן הפתאומית של הגופיות מהמדפים. גם בחורף הזה את ודאי רוצה להיות אופנתית ומעודכנת: נעים להכיר – כל הטרנדים החמים לחורף הקריר וכל הדרכים להשיג את הפריטים הכי נכונים שיעניקו לך לוק מושלם.

קראי עוד...

עונות מעבר- איך יוצאים מזה?

פורסם בתאריך 16/11/2016

ההקלה שמביאה הפרידה מהחום ומהלחות מהולה בבלבול בשל האתגרים שמביא איתו הסתיו: העונה שמבשרת את החורף ומקררת לנו את העורף גם פוגמת במראה שלנו (הצילו! היובש!) וגם מקשה על בחירת הבגדים. אז איך מתגברים על הבלאגן ועל הבלבול, ומהם הטרנדים שהביא איתו הנחליאלי לעולם האופנה בסתיו 2016/17?

קראי עוד...

אם לפני שנים להיות בודלישס במידה 42 ומעלה אמר במילים אחרות שאת צריכה להתפשר על ביגוד אופנתי וסקסי, והיית צריכה לכתת רגליים לעשרות חנויות על מנת למצוא פריט אחד שנראה עליך סביר, היום ניתן למצוא חנויות ענק רבות המתאימות בדיוק למידות האלה. 

קראי עוד...